Dojčenské zimné bundy

Zháňate pre svoje bábätko hrejivú a napriek tomu moderná kojeneckú zimnú bundu? Zamerajte sa pri výbere hneď na niekoľko zásadných prvkov, pretože trendy vzhľad malému človiečku jednoducho nestačí. Dojčenská zimná bunda musí mať ochranu proti vonkajším vplyvom. Kľúči k úspechu sú nepremokavosť, vetruodolnosť, priedušnosť a hrejivosť.

Senzačný sú dojčenské zimné bundy sa záterom, čo zaručí nepremokavosť a odvod potu. Modely s funkčnou membránou sú síce o niečo drahšie, ale nepremoknú a ohromí skvelú priedušnosťou. Rozhodne zbystrite i pri oderuodolnosť, pretože so sebou bábätko neustále šije. Mechanické opotrebenie môže byť na lacných bundách rýchlo spoznať. Praktické sú odopínateľné kapucňa, sťahovacia konce rukávov aj zaistenie pohodlia pri brade dieťaťa. Oceníte kvalitné zipsy, reflexné prvky aj moderný dizajn. Kostičky, prúžky, snehové vločky, zvieratká, srdiečka, hviezdičky a kapucňa s ušami medvedíka patrí k obľúbeným detailom.

Károvaná dievčenská zimná bunda Bugga

Zimné oblečenie pre najmenších musí spĺňať základné parametre. Je pravda, že vaše dieťatko do vášho výberu ešte nehovorí, ale je potrebné zohľadniť základné atribúty. Bundy pre tých, ktorí ešte nedokážu rozoznať, či sú niekde tlačení, atď.

Cena v čase recenzie: 29,36 €

Teplá modrá prešívaná zimná bunda pre malých chlapcov

Prestante bojovať so svojím malým synom pri obliekaní a kúpte mu bundu, ktorá mu padne do oka! Chlapčenská zimná bunda Puffa Minoti svojím dizajnom dokáže upútať pozornosť a zároveň zabezpečiť pohodlie vášho dieťaťa.

Cena v čase recenzie: 14,93 €

Zimná bunda Ralph Laouren pre bábätká

Prešívaná bunda. Púchové perie. Teplá podšívka. Zips. Odnímateľná kapucňa. Bočné vrecká na zips. Jednofarebné. Prešívanie. Hladká tkanina.

Cena v čase recenzie: 170,58 €