Pánske zimné kabáty

Pánsky flísový kabát s dvojitým stojacím golierom

V jednoduchosti je krása. Nielen z tohto dôvodu majú muži radi jednoduché modely krátkych kabátov. Výhodou je, že tento typ štýlového kúsku sa dá ľahko kombinovať s iným oblečením, ako sú džínsy, šatové nohavice, roláky, tričká, košele, svetre. Pánsky krátky kabát je elegantný a priťahuje pohľady žien. Pozitívom je, že tento odev sa veľmi ľahko udržiava.

Cena v čase recenzie: 140,04 €

Pánsky plášť Dufflecoat vo vlnenom vzhľade

Súčasný plášť Dufflecoat s našitými vreckami a klasickými kolíkovými gombíkmi.

Cena v čase recenzie: 74,99 €

Pánsky kabát z vlnenej zmesi v modernom strihu s kapucňou

Aj páni chcú ísť s dobou a páčiť sa. Moderný a veľmi praktický pánsky kabát pre moderného muža je tou pravou voľbou. Kabát z vlnenej zmesi s praktickou kapucňou v modernom a súčasne nadčasovom strihu v klasickej čiernej sa hodí ku všetkému a je stávkou na istotu. Štýlový pánsky kabát, v ktorom sa budete cítiť nielen atraktívne, ale najmä príjemne a pohodlne. Kabát poskytne komfort pri nosení a postará sa, že vám nebude zima. Krásne zahreje a ochráni pred chladom, vetrom a pod.

Cena v čase recenzie: 16,05 €

Ak si myslíte, že sú muži taký ktorý nečítali módy do mrazivých dní, ste na omyle. Nenosí len rýdzo športové lyžiarske bundy! Nepohrdnú zimným kabátom, ktorý má pestrú paletu výhod a využitie. Rozhodne hreje a osloví nadčasovým vzhľadom. Pánske zimné kabáty nie sú len výsadou starších generácií, veľmi si ich zamilovali aj teenageri a muži okolo tridsiatky.

V elegantnom pánskom zimnom kabátu môžete vyraziť do kancelárie, školy aj na pracovnú schôdzku. Čierne modely so zapínaním na gombíky či na zips splní svoju funkciu! Čierne, hnedé, sivé, modré aj béžové nemajú konkurenciu. Športové pánske kabáty s funkčnými prvkami, napriek tomu vkusné, ohromí mladých aj starších mužov! K elegantnejším modelom možno nosiť džínsy i spoločenské nohavice. Keď muž doplní svoj outfit trendy šálom, čiapkou alebo klobúkom, obzrie sa za ním nejedna žena! V pánskych kabátoch bude vyzerať ako pravý gentleman!