Zimné bundy a kabáty Zoot

Či už ste elegantná dáma, či mladá rebelka, ihneď sa vám zapáči zimné bundy a kabáty Zoot. Dajte šancu značkové móde, ktorá je k dostaniu za prijateľnú cenu. Hlavnú úlohu hrajú moderný vzhľad, originalita, nevšedný dizajn a skvele padnúce strihy. Do kancelárie alebo na pracovnú schôdzku upotřebíte čierny kabát s opaskom, ktoré poteší dĺžkou pod kolená a zaujímavo riešeným golierom.

Vkusná a nežná budete v kabáte Zoot, ktorému nechýba zapínanie na gombíky v páse a výrazné vrecká. Zimná bunda Zoot na hory prešívaná je zárukou komfortného nosenia a udržanie tepla aj v tých najnižších teplotách. Dlhšie ležérne kabáty vo výraznejších farbách osloví staršie dámy, ktoré nechcú patriť do starého železa. Ležérny kabát Zoot s kožušinkou vnútri na kapucni je dychberúci vďaka asymetrickému zapínania. Beránková kabát či model v káru nesmie v garderóbe schádzať. Stavte na kvalitu a pestrý výber veľkostí, zamierte k zimným bundám a kabátom Zoot.

Modrá dámska prešívaná zimná bunda Kara s kapucňou s odnímateľnou kožušinou

Pripravte sa na chladné obdobie vo veľkom štýle s úžasnou modrou dámskou prešívanou zimnou bundou Kara. Toto majstrovské dielo vás nielen zahreje, ale aj zabezpečí, že urobíte odvážny módny dojem, kamkoľvek pôjdete. Modrý odtieň bundy je odvážna farba, ktorá upúta aj poteší a je ideálna na rozjasnenie pochmúrnych zimných dní.

Cena v čase recenzie: 332,88 €

Teplá čierna dámska zimná bunda do hôr

Čierna prešívaná zimná puzdrová bunda Noisy May z teplého, pohodlného a mäkkého materiálu.

Cena v čase recenzie: 67,01 €

Svetlo modrá prešívaná dámska zimná bunda s umelou kožušinkou

Zimná sezóna sa závratne blíži, a tak nie je na škodu byť trochu v predstihu. Až začnú nepríjemné mrazy určite budete rada, že už máte novú zimnú bundu kúpenú. Táto krásna svetlomodrá od Dorothy Perkins vám preukáže skvelú službu aj na jeseň, do dažďa, aj do vetra. Jej výrobca si totiž dal veľmi záležať na materiálovom zložení a celkovom prevedení, takže o svoje pohodlie nemusíte mať starosť. Značka Dorothy Perkins patrí k úspešným britským značkám dámskeho oblečenia a preslávená je predovšetkým svojou kvalitou. Toho si napokon sama všimnete, akonáhle si bundu bližšie prehliadnete či ju dokonca vyskúšate.

Cena v čase recenzie: 68,93 €