Zimné bundy Horsefeathers

V dnešnej dobe sa človek nezaobíde bez dostatku pohybu. Mladí ľudia aj staršie generácie preferujú lyžovanie i snowboarding. V tomto prípade by sa mali zamerať na nákup kvalitnej zimnej bundy Horsefeathers, ktorá je dlhodobo najväčšou českou značkou a zaoberá sa výrobou lyžiarskeho oblečenia. Samozrejmosťou sú aj zimné bundy Horsefeathers pre každodenné nosenie.

Aj keď vznikla značka pôvodne v Kanade, kde ju vymyslel Hanuš Salz, patrí k najlepším českým stáliciam. Dámske zimné bundy Horsefeathers učarujú pekným výberom farebných kombinácií a designy. V každom prípade zaujmú modely, ako sú tyrkysový s bielymi bodkami, fialový kúsok s bielymi kontrasty do nepohody aj zlatý lesklý. Pre zimné bundy Horsefeathers je typická pestrá hra farieb. Modro-žlto-červená zimná bunda s hrejivou kapucňou a funkčnými prvkami nesklame ani v tom najstudenším počasí. Za zmienku stojí aj army štýl a pohodlné zimné bundy Horsefeathers pre pánov.

Pánska maskáčová zimná bunda s kožušinovou kapucňou

Bunda Urban Classics Garment Washed Camo v armádnom štýle je perfektnou voľbou v každom ohľade. Štýlová bunda s kapucňou podšitá kožušinou a s možnosťou nastavenia šnúrky na zvýšenie účinku pri ochrane pred nepriaznivým a veterným počasím. Armádny štýl je stále in. Pánska bunda je toho dôkazom. Samozrejmosťou je kvalitný materiál.

Cena v čase recenzie: 77,39 €

Moderná dámska zimná bunda

Babystaff Nalva je dokonalá bunda pre všetky ženy, ktoré hľadajú nadčasovú módu! Vďaka svojmu čiernemu dizajnu sa dokonale prispôsobí každému zimnému obdobiu a vždy v ňom budete vyzerať veľmi štýlovo. Je doplnená bielou potlačou a elastickým úpletom lemujúcim spodný okraj a rukávy, vďaka čomu bunda pekne sedí a je príjemná na telo.

Cena v čase recenzie: 113,79 €